Josephina Looijmans (Looymans), 18971993 (aged 96 years)

Name
Josephina /Looijmans (Looymans)/
Given names
Josephina
Nickname
Fien
Surname
Looijmans (Looymans)
Birth
March 19, 18974:00 51 39
Birth of a sister
Death of a paternal grandfather
July 11, 19012:00 (aged 4 years)
Death of a brother
Cause: Ongeval
Note: Overledene Petrus Rooijmans

Overledene Petrus Rooijmans

Plaats Soerendonk
Aktedatum 12-07-1912

BS Soerendonk Deel 35a Jaar 1912 Akte 9

Residence
Note: Persoon Josephina Looymans

Persoon Josephina Looymans

Plaats Aalst
Geboortedatum 19-03-1897
Religie Rk
Beroep Landbouwer
Periode 1900 - 1921
Geboorteplaats Soerendonk
Burgerlijke staat ongehuwd
Relatie hoofdbew. Dochter

Aankomstdatum 1916-06-01
Aankomstplaats Soerendonk

Bevolkingsregister Aalst inv. nr. 6 folio 231 volgnr. 6

Death of a sister
May 10, 191814:00 (aged 21 years)
Note: Overledene Gertruda Looijmans

Overledene Gertruda Looijmans

Plaats Someren
Aktedatum 11-05-1918

BS Someren Deel 32 Jaar 1918 Akte 26

Death of a father
Note: Overledene Johannes Looijmans

Overledene Johannes Looijmans

Plaats Aalst
Aktedatum 02-10-1918

BS Aalst Deel 10 Jaar 1918 Akte 11

Death of a mother
Death of a sister
Note: Overledene Goverdina Looijmans

Overledene Goverdina Looijmans

Plaats Heeze
Aktedatum overlijden 28-10-1935

BS Heeze Deel 25C Jaar 1935 Akte 38

Death of a brother
Death of a sister
Death of a brother
Burial of a brother
May 5, 1958 (aged 61 years)
Aalst Waalre, Aalst-Waalre (Aalst)
Latitude: 51.39783 Longitude: 5.47067
Death of a brother
Death of a sister
Death of a brother
Burial of a brother
Death of a sister
Burial of a sister
Death of a brother
Death of a sister
Death of a sister
Death
July 12, 1993 (aged 96 years)
Note: Begraafplaats: Begraafplaats, Adriaen Poirterslaan, Waalre

Begraafplaats: Begraafplaats, Adriaen Poirterslaan, Waalre
Graf id-nummer: 1677594
Begraafplaatsnr.: 1114
(Plaats)aanduiding: 20210404_101022

Family with parents
father
mother
Civil marriage Civil marriageJanuary 26, 1877Soerendonk
17 months
elder sister
1 year
elder sister
15 months
elder brother
Johannes Franciscus Looijmans
18801959
Birth: September 11, 1880 34 22 Soerendonk
Death: May 20, 1959Aalst-Waalre (Aalst)
17 months
elder brother
18 months
elder sister
2 years
elder sister
21 months
elder brother
Driek Looijmans
18871958
Birth: July 4, 1887 41 29 Soerendonk
Death: May 2, 1958Aalst-Waalre (Aalst)
19 months
elder brother
Theodorus Looijmans
18891970
Birth: January 30, 1889 43 30 Soerendonk
Death: April 6, 1970Lierop
13 months
elder sister
18901890
Birth: February 12, 1890 44 31 Soerendonk
Death: March 15, 1890Soerendonk
1 year
elder sister
Marie Looijmans
18911979
Birth: February 2, 1891 45 32 Soerendonk
Death: December 26, 1979Maarheeze
15 months
elder brother
Wilhelmus Looijmans
18921975
Birth: April 16, 1892 46 34 Soerendonk
Death: January 15, 1975Aalst-Waalre (Aalst)
13 months
elder brother
18931912
Birth: April 29, 1893 47 35 Soerendonk
Death: July 12, 1912Sterksel
20 months
elder sister
Francisca Looijmans
18941970
Birth: December 24, 1894 49 36 Soerendonk
Death: December 12, 1970Eindhoven
2 years
herself
Josephine Looijmans
18971993
Birth: March 19, 1897 51 39 Soerendonk
Death: July 12, 1993Eindhoven
2 years
younger sister
Antonia Looijmans
18991990
Birth: February 28, 1899 53 40 Soerendonk
Death: June 16, 1990Aalst-Waalre (Aalst)
Residence

Persoon Josephina Looymans

Plaats Aalst
Geboortedatum 19-03-1897
Religie Rk
Beroep Landbouwer
Periode 1900 - 1921
Geboorteplaats Soerendonk
Burgerlijke staat ongehuwd
Relatie hoofdbew. Dochter

Aankomstdatum 1916-06-01
Aankomstplaats Soerendonk

Bevolkingsregister Aalst inv. nr. 6 folio 231 volgnr. 6

Death

Begraafplaats: Begraafplaats, Adriaen Poirterslaan, Waalre
Graf id-nummer: 1677594
Begraafplaatsnr.: 1114
(Plaats)aanduiding: 20210404_101022

fancy-imagebar
Godefridus Vlemmix (1895–1970) Johannes Franciscus Smulders + Hendrina van Ham Maria Louisa Bekelaar (1939–1939) Johannes Martinus Looijmans (1922–1979) Elisabeth Antonius Loomans (1713–1755) Josephina Aldegonda Poelmans (1883–1967) Lambertus Braken + Hendrika Martens Jan de Laat + Petronella Habraken Lambertus Braken + Hendrika Martens Hendrica Dillen (1834–1923) Petronella van de Mosselaar (1914–1978) Joannes Franciscus Bekelaar (1893–1965) Johannes Petrus Franciscus Poelmans (1913–1974) Johannes Cornelis Versmissen + Johanna Schellens Jan Looijmans (1881–1978) Elisabeth Smulders (1782–1819) Karel (Carel) Looijmans + Catherina van de Laar Antonius Hubertus Bekelaar + Geertrui van Goor Johannes Aerts + Anna Petri Loomans Johanna van Diepenbeek (1774–1841) Peter Lintermans (1841–1920) Johanna Leenen (1837–1922) Theodora Teunisse (1818–) Hendricus Smulders (1830–1899) Theodorus Looijmans Lomans + Johanna Maria Mols Jacoba Gerardina Bekelaar (1902–1965) Johannes Looijmans + Johanna van der Wielen Theodoris Slaats + Mathia van Lierop Johannes Engelen (1823–1895) Jan Veraa + Anna Dikkens Joanna Elisabetha Poelmans (1735–) Jacoba Gerardina Bekelaar (1902–1965) Johannes Daniel Looijmans (Looymans) (1764–1830) Hendrikus van der Kruijs + Goverdina Looijmans Antonius Lambertus Leenen + Maria Agnes Bekelaar Antonia Looijmans (Looymans) (1899–1990) Jan de Laat + Antonet Smolders (Smulders) Gerardus Jacobus Veraa (1919–1994) Adriaan Scheepers + Johanna Maria Verspeek Jan Peeter van Baast (1751–1819) Daniel Lomans + Johanna (Jeanne) van Deursen Johannes Wilhelmus Looijmans (1917–) Lambertus van Lierop (1876–1948) Franciscus Meester Reijnders + Joanna Rubbergh Martinus Habraken + Wilhelmina Verbunt Johanna Looijmans Lomans (1843–) Goverdina van Lierop (1907–1994) Anna Gertrudis Bekelaar (1875–1962) Anna Ida Poelmans (1886–1965) Josephina Aldegonda Poelmans (1883–1967) Jan Snijders (1829–1876) Martiunus Hubertus Looijmans (1918–1944) Petrus Franciscus Poelmans + Maria Petronella de Laat Jan Snijders + Joanna van Lierop