Elisabeth Ras, 18901929 (aged 38 years)

Elizabeth Ras
Name
Elisabeth /Ras/
Given names
Elisabeth
Nickname
Betje
Surname
Ras
Birth
December 19, 18906:00 39 36
Note: Kind Elisabeth Ras

Kind Elisabeth Ras

Plaats Soerendonk
Aktedatum 20-12-1890

BS Soerendonk Deel 11 Jaar 1890 Akte 28

Death of a paternal grandfather
Death of a mother
Birth of a son
Note: Bronvermelding

Bronvermelding
Geboorteregister Aalst 1921, archiefnummer 550, inventarisnummer 1, aktenummer 4
Gemeente: Aalst
Periode: 1921

Birth of a son
Note: Bronvermelding

Bronvermelding
Geboorteregister Aalst 1922, archiefnummer 550, inventarisnummer 1, aktenummer 13
Gemeente: Aalst
Periode: 1922

Birth of a child
Death of a child
Note: Overledene kind van Wilhelmus Looijmans

Overledene kind van Wilhelmus Looijmans

Plaats Waalre
Aktedatum 03-11-1924

Opmerkingen doodgeboren kind

BS Waalre Deel 12a Jaar 1924 Akte 22

Birth of a daughter
July 18, 1926 (aged 35 years)
Birth of a son
Birth of a son
Death
March 2, 192916:00 (aged 38 years)
Note: Overledene Elisabeth Ras

Overledene Elisabeth Ras

Plaats Waalre
Aktedatum 04-03-1929

BS Waalre Deel 12a Jaar 1929 Akte 19

Family with parents
father
mother
18541914
Birth: February 2, 1854 43 38 Soerendonk
Death: February 25, 1914Soerendonk
Civil marriage Civil marriageJanuary 15, 1881Soerendonk
10 years
herself
Family with Wilhelmus Looijmans
husband
Wilhelmus Looijmans
18921975
Birth: April 16, 1892 46 34 Soerendonk
Death: January 15, 1975Aalst-Waalre (Aalst)
herself
son
Jan Looijmans
19211995
Birth: February 13, 1921 28 30 Aalst-Waalre (Aalst)
Death: October 5, 1995
15 months
son
daughter
Private
child
19241924
Birth: November 3, 1924 32 33 Waalre
Death: November 3, 1924Waalre
21 months
daughter
14 months
son
Jef Looijmans
19272009
Birth: September 24, 1927 35 36 Aalst-Waalre (Aalst)
Death: September 28, 2009Valkenswaard
18 months
son
19291929
Birth: March 2, 1929 36 38 Aalst-Waalre (Aalst)
Death: April 27, 1929Aalst-Waalre (Aalst)
Birth

Kind Elisabeth Ras

Plaats Soerendonk
Aktedatum 20-12-1890

BS Soerendonk Deel 11 Jaar 1890 Akte 28

Death

Overledene Elisabeth Ras

Plaats Waalre
Aktedatum 04-03-1929

BS Waalre Deel 12a Jaar 1929 Akte 19

Birth
Death
Media object
Elizabeth Ras
Elizabeth Ras
fancy-imagebar
Gerardus Broers (1802–1843) Johanna Maria Looijmans (1878–1957) Jan Bekelaar (1769–) Anna Maria Looijmans (1887–1980) Antonia Looijmans (Looymans) (1899–1990) Lucia Menten (1814–) Joannes Bartholomeus Hubertus de Graaf + Maria Catharina Bekelaar Anna Gertrudis Janssen (1817–1876) Maria Petronella Cremers (1918–1980) Willem Goort Loomans (1679–1729) Mathijs Bekelaar (1907–1970) Martinus Hubertus Bekelaar (1878–1949) Antonius Hubertus Bekelaar + Geertrui van Goor Gerard Hubert Bekelaar (1903–1980) Theodorus van Heugten + Johanna Eynde Cornelis van de Vijfeijke (1895–1958) Martien Tegenbosch (1945–1950) Gerardus Maria Looijmans (1908–1994) Maria Petronella de Laat (1882–1957) Johannes Franciscus Janssens (1861–1931) Bonaventura Loomans (1829–) Fransiskus (Franssis) Maas (1828–1887) Wilhelmina Johanna Maria Martens (1925–2019) Johannes Franciscus Janssens (1861–1931) Henricus Broers + Maria Margrieta Hompes Hermanus (Hermen) Dillen (1706–) Peter Lintermans (1841–1920) Wilhelmus Antonius Looijmans (1934–1994) Johanna Maria Lomans (1837–1886) Jan de Laat (1852–1929) Gerardus Jacobus Veraa (1919–1994) Johanna Maria Looijmans (1878–1957) Geertrudus (Geertrui) Menten (1817–1884) Johannes van Otterdijk (1877–1959) Jan de Laat (1804–1856) Peter Teunis Loomans (1613–1670) Martinus Bekelaar (1932–2008) Franciscus Looijmans (1927–2007) Bertus van Baast (1923–1997) Karel Looijmans (1908–1999) Petrus Franciscus Looijmans (1922–2005) Adriana Scheepers (1884–) Maria Elisabeth Maas (1855–1883) Petrus Jacobus Poelmans (1738–) Jan Bekelaar (1810–1887) Peter Johannes Hubertus Bekelaar + Maria Elisabeth Saes Theodorus Looijmans Lomans (1814–1818) Gerardus Veraa (1801–1868) Adrianus Hubertsz Poelmans (1720–) Lambert Jans Bekelaar + Joanna Harms Koster Henrij Wijnen + Anna Maria Loomans Andreas Looijmans (1916–1917) Jan Peeter van Baast + Jeanne van Haren