Johanna Wilhelmina Antonetta Looijmans, 1920

media/Johanna Wilhelmina Antonetta Looijmans.jpg
Name
Johanna Wilhelmina Antonetta /Looijmans/
Given names
Johanna Wilhelmina Antonetta
Nickname
Annie
Surname
Looijmans
Birth
Birth of a brother
Birth of a brother
Death of a brother
Birth of a brother
Birth of a brother
Death of a paternal grandfather
Birth of a brother
Death of a brother
Note: Martinus Hubertus (Martin) LOOYMANS, geboren te Budel, op 2 december 1918.Hij had hand- en spandiensten geleverd aan de illegaliteit; werk gedaan dat nodig was en een beroep op steun werd nimmer vergeefs gedaan. Samen met zijn broer werd hij in de woestheid van het Ringselven om het leven gebracht.

Martinus Hubertus (Martin) LOOYMANS, geboren te Budel, op 2 december 1918.Hij had hand- en spandiensten geleverd aan de illegaliteit; werk gedaan dat nodig was en een beroep op steun werd nimmer vergeefs gedaan. Samen met zijn broer werd hij in de woestheid van het Ringselven om het leven gebracht.

Het monument op het Kerkplein herinnert de inwoners van Budel-Dorplein aan zes medeburgers die op 5 september 1944, tijdens de terugtocht van de bezetter, door SS-ers zijn omgebracht, te weten: Joh Zandvliet (wachtmeester van de marechaussee), Kees Kappers (douaneambtenaar), Theo Stevens (fabrieksarbeider), Leo Looymans (fabrieksarbeider), Martin Looymans (fabrieksarbeider) en A. van de Putten (fabrieksarbeider).

Death of a brother
September 5, 194423:00 (aged 24 years)
Note: Leo Louis (Leo) LOOYMANS, geboren te Budel, op 18 januari 1925Een eenvoudige jongen die, om aan de grijpgrage handen van de Duitsers te ontkomen, was ondergedoken, verleende zijn hulp waar hij kon, om de dappere verzetsstrijders te steunen en verlangde met heel zijn hart weer vrij door zijn dorp te kunnen lopen, het werk doen wat hem lief was, zonder de eeuwige angst en onrust om wat misschien achter dat huis stond of om die hoek zou komen. Het riet van het Ringselven was de plaats waar hij bruut om het leven werd gebracht..

Leo Louis (Leo) LOOYMANS, geboren te Budel, op 18 januari 1925Een eenvoudige jongen die, om aan de grijpgrage handen van de Duitsers te ontkomen, was ondergedoken, verleende zijn hulp waar hij kon, om de dappere verzetsstrijders te steunen en verlangde met heel zijn hart weer vrij door zijn dorp te kunnen lopen, het werk doen wat hem lief was, zonder de eeuwige angst en onrust om wat misschien achter dat huis stond of om die hoek zou komen. Het riet van het Ringselven was de plaats waar hij bruut om het leven werd gebracht..

Het monument op het Kerkplein herinnert de inwoners van Budel-Dorplein aan zes medeburgers die op 5 september 1944, tijdens de terugtocht van de bezetter, door SS-ers zijn omgebracht, te weten: Joh Zandvliet (wachtmeester van de marechaussee), Kees Kappers (douaneambtenaar), Theo Stevens (fabrieksarbeider), Leo Looymans (fabrieksarbeider), Martin Looymans (fabrieksarbeider) en A. van de Putten (fabrieksarbeider).

Death of a brother
Death of a brother
Death of a brother
Family with parents
father
mother
elder brother
18 months
elder brother
Martin Looijmans
19181944
Birth: December 2, 1918 28 26 Budel
Death: September 5, 1944Budel
15 months
herself
22 months
younger brother
media/Peter Johannes Looijmans.jpg
19212004
Birth: December 11, 1921 31 29 Budel
Death: May 30, 2004
22 months
younger brother
19231923
Birth: September 29, 1923 32 31 Budel
Death: November 8, 1923Budel
16 months
younger brother
Leo Looijmans
19251944
Birth: January 18, 1925 34 32 Budel
Death: September 5, 1944Budel
2 years
younger brother
media/Franciscus Looijmans.jpg
19272007
Birth: March 4, 1927 36 34 Budel
Death: November 16, 2007Eindhoven
younger brother
Private
younger brother
media/Wilhelmus Antonius Looijmans.jpg
19341994
Birth: January 16, 1934 43 41 Budel
Death: October 5, 1994Budel
Mother’s family with Private
stepfather
Private
mother
half-brother
Private
Family with Private
husband
Private
herself
fancy-imagebar
Petrus Wilhelmus Cornelis Pompen (1939–1939) Renier van de Vijfeijke (1828–1893) Lambertus van Lierop (1876–1948) Joannes Looijmans + Johanna Teunisse Francisca Janssens (1894–1951) Sjef Looijmans (1927–2009) Martinus Bekelaar (1932–2008) Johannes Lomans (1835–1856) Petronella Poelmans (1924–2008) Jan Lintermans (1872–1965) Hendrikus Stokmans + Johanna Maria Looijmans Wander Wassen (1889–1962) Mathia van Lierop (1813–1878) Maria Antonet Poelmans (1908–2003) Ida Nijssen (1779–1840) Hendrika Lomans (1883–1884) Paulina Poelmans (1927–1932) Hubertus Cornelis Poelmans (1912–1983) Johanna Bekelaar (1845–1849) Hendrica Maria van der Sande (1919–2010) Johanna van den Boom (1757–) Johannes Cornelis Pompen (1913–1986) Maria Catharina Looijmans (1911–2008) Gerdina Looijmans (1925–1978) Antonius van Agt (1848–1907) Henricus Loomans + Martyna Geven Lambertus Habraken + Anna van den Baar Theodorus Looijmans Lomans (1849–1885) Theodorus Looijmans (1890–1962) Anna Gertrudis Janssen (1817–1876) Bertus van Baast (1923–1997) Francyn (Francisca) van Nunen (1801–1849) Michiel Kremers (–1919) Wilhelmus Loomans (1688–) Maria Aldegonda Bekelaar (1918–1986) Martinus Habraken (1853–1921) Anna Theodora Lammers (Lamers) (1727–1804) Johanna Maria Bloemen (1841–) Joes (Jois) Poelmans (1726–) Wilhelmus Looijmans (1892–1975) Joannes Mathijs Bekelaar + Aldegondis Smeets Joanna Smits (1888–1959) Koos Bekelaar (1937–2000) Antonie (Antonij) Looijmans Lomans + Hendrina Isbouts Petrus Looijmans (Looymans) (1893–1912) Johanna Looijmans (1841–1907) Wilhelmus Looijmans (1897–1897) Antonis Mathijs Loomans + Johanna (Jenneken) Frans Joosten van de Loverbosch Joanna Louise Roost (1910–1943)