Antonia van Otterdijk, 1868

Name
Antonia /van Otterdijk/
Given names
Antonia
Nickname
Tonna
Surname prefix
van
Surname
Otterdijk
Birth
Note: Kind Antonia van Otterdijk Plaats Someren

Kind Antonia van Otterdijk

Plaats Someren
Aktedatum 23-12-1868

BS Someren Deel 7 Jaar 1868 Akte 74

Birth of a brother
Note: Kind Wilhelmus van Otterdijk Plaats Someren

Kind Wilhelmus van Otterdijk

Plaats Someren
Aktedatum 02-05-1871

BS Someren Deel 7 Jaar 1871 Akte 27

Birth of a brother
Note: Kind Lambertus van Otterdijk Plaats Someren

Kind Lambertus van Otterdijk

Plaats Someren
Aktedatum 18-06-1873

BS Someren Deel 8 Jaar 1873 Akte 43

Birth of a sister
Note: Kind Elizabeth Maria van Otterdijk Plaats Someren

Kind Elizabeth Maria van Otterdijk

Plaats Someren
Aktedatum 16-08-1875

BS Someren Deel 8 Jaar 1875 Akte 48

Birth of a brother
Note: Kind Johannes van Otterdijk Plaats Someren

Kind Johannes van Otterdijk

Plaats Someren
Aktedatum 16-10-1877

BS Someren Deel 8 Jaar 1877 Akte 60

Marriage
Birth of a child
1903 (aged 34 years)
Birth of a son
Birth of a son
Death of a son
Death of a father
Note: Overledene Francis van Otterdijk Plaats Someren

Overledene Francis van Otterdijk

Plaats Someren
Aktedatum 26-12-1906

BS Someren Deel 31 Jaar 1906 Akte 82

Death of a brother
Cause: Dissenterie
Death of a husband
Death of a mother
Note: Overledene Johanna Leenen Plaats Mierlo

Overledene Johanna Leenen

Plaats Mierlo
Aktedatum 20-01-1922

BS Mierlo Deel 34 Jaar 1922 Akte 10

Death of a son
Death of a brother
Death of a sister
Note: Overledene Elisabeth M. van Otterdijk Plaats Someren

Overledene Elisabeth M. van Otterdijk

Plaats Someren
Aktedatum overlijden 01-01-1955

BS Someren Deel 38 Jaar 1955 Akte 1

Death of a brother
Family with parents
father
mother
Marriage MarriageJanuary 25, 1864Someren
4 years
elder brother
Driek van Otterdijk
18671953
Birth: June 30, 1867 41 30 Someren
Death: November 18, 1953Someren
18 months
herself
2 years
younger brother
2 years
younger brother
Lambertus van Otterdijk
18731910
Birth: June 18, 1873 47 36 Someren
Death: December 26, 1910Sugirao Philipines
2 years
younger sister
Elisabeth van Otterdijk
18751955
Birth: August 16, 1875 49 38 Someren
Death: January 1, 1955Someren
2 years
younger brother
Family with Karel Meeuws
husband
18611920
Birth: October 14, 1861Someren
Death: February 26, 1920Someren
herself
Marriage MarriageApril 11, 1902Someren
21 months
child
2 years
son
19051945
Birth: March 21, 1905 43 36 Someren
Death: January 13, 1945Someren
19 months
son
19061906
Birth: October 26, 1906 45 37 Someren
Death: October 26, 1906Someren
Birth

Kind Antonia van Otterdijk

Plaats Someren
Aktedatum 23-12-1868

BS Someren Deel 7 Jaar 1868 Akte 74

Birth
Media object
Antonia van Otterdijk
Antonia van Otterdijk
Media object
Johannes van Otterdijk met zijn broers en zussen
Johannes van Otterdijk met zijn broers en zussen
Note: Achterste rij van links naar rechts : Johannes van Otterdijk -Wilhelmus van Otterdijk

Achterste rij van links naar rechts : Johannes van Otterdijk -Wilhelmus van Otterdijk
Voorste rij, zittend, van links naar rechts : Driek (Hendrikus ?) van Otterdijk- Bet (Elisabeth?) van Otterdijk- Tonna (Antonia?) van Otterdijk

fancy-imagebar
Antonius Bekelaar (1912–1912) Joanna Catharina Janssens (1888–) Goverdina Maas (1858–1935) Maria Elisabeth Looijmans (1883–1966) Petrus van Lierop + Johanna Maria Looijmans Johannes Cornelis Toonders + Christina Janssens Francina Hendrika Lomans (1903–1907) Johanna Bouwmans (1781–1868) Paulina Habraken (1896–1974) Johanna Maria Lomans (1827–1907) Maria Agnes Bekelaar (1848–1923) Elisabeth Rooijers (1780–1823) Jacobus (Jaques) Braken + Goverdina Moonen Ellen Borghouts (1948–1998) Fransiskus (Franssis) Maas (1828–1887) Drica Lomans (1843–1843) Lambertus Versmissen + Elisabeth Bijnen Petrus Looijmans (Looymans) (1893–1912) Henrica Elisabeth Lomans (1904–1904) Gerardus Veraa + Catharina Marsmans Gerard Lomans (1944–2018) Adrianus Johannes Gerardus (Janus) Tegenbosch (1912–1977) Johannes Looijmans (1882–1950) Karel Looijmans (1908–1999) Joanna Rooijers (1785–) Francina Maas (1825–1872) Petrus Franciscus Poelmans (1880–1963) Theodorus Andreas Looijmans (1929–1984) Jan Bekelaar + Anna Gertrudis Janssen Johannes Daniel Looijmans (Looymans) (1764–1830) Maria Looijmans (1891–1979) Antonie Michiels + Theodora Teunisse Petronella Poelmans (1924–2008) Maria Josephina Bekelaar (1901–) Jan Lintermans + Petronella Lomans Joannes Franciscus Bekelaar (1893–1965) Wilhelmus Rooijers + Geertruy Ketelaars Antonius Hurckmans + Johanna Maria Lomans Lambert Jans Bekelaar (1768–1836) Henricus Peters Loomans (1648–1703) Renier van de Vijfeijke + Elisabeth van Bree Maria Petronella de Laat (1882–1957) Gertruda Looijmans (1879–1918) Hendrikus Stokmans + Johanna Maria Looijmans Godefridus Vlemmix (1820–1821) Martinus Habraken (1853–1921) Martinus Hubertus Bekelaar (1878–1949) Antoon Kerkhofs + Maria Hubertina Bekelaar Johannes Cornelis Pompen (1913–1986) Theodorus Broers (1829–1857) Johannes Cornelis Toonders (1894–1966)